
Процесор Intel Core Ultra 5 245K 5,2GHz (BX80768245K)
13 582 ₴
- В наявності
- Код: 175358046
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Ефективність на новому рівні
Інтегрована графіка: потужність у кожній деталі
Підтримка пам’яті DDR5: майбутнє у ваших руках
Інтелектуальне керування продуктивністю за допомогою Intel Turbo Boost
Розширене керування температурою для стабільності
Практичні поради
Специфікація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| TDP | 125W |
| Архітектура | 64-bit |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | BX80768245K |
| Кількість ядер | 14 rdzeni |
| Мoдель | BX80768245K |
| Марка | Intel |
| Охолодження увімкнене | Немає |
| Тактова частота процесора | 3600 MHz |
| Тип паковання | BOX |
- Ціна: 13 582 ₴


