
Портативна зарядна станція Jackery Explorer 1000 V2
63 937 ₴
- В наявності
- Код: Explorer 1000 V2
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Jackery Explorer 1000 V2 це надійна і потужна станція для живлення техніки як у подорожах, так і під час відключень електрики. Завдяки великий ємності та сучасній батареї LiFePO4 вона забезпечує стабільну роботу ноутбуків, охолоджувачів, інструментів, побутових приладів і заряджання великої кількості гаджетів. Має підвищену безпеку, швидке заряджання та зручну портативну конструкцію.
Основные характеристики:
Ємність: 1070 Вт·год
Номінальна потужність: 1500 Вт
Пікова потужність: 3000 Вт
Тип батареї: LiFePO4
Ресурс батареї: до 4000 циклів
Виходи: 2× AC 230 В, USB-A, USB-C, Car Port
Заряджання: від мережі, автомобіля, сонячних панелей
Вага: ~10,5 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Jackery |
| Тип | Зарядна станція |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість розеток | 2 |
| Довжина | 247 мм |
| Ширина | 224 мм |
| Висота | 327 мм |
| Вага | 10.8 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для всього будинку |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Особливості | Функція ДБЖ (UPS), З ліхтариком, Швидке заряджання батареї, З ручкою |
| Цикли зарядки | 4000 |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 1070 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 1500 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 1000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Explorer 1000v2 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Марка | Jackery |
- Ціна: 63 937 ₴




