Доставка зі складу 5-10 днів.

Монітор VERO RS272bpamix Завдяки діагоналлю екрана 27 дюймів і пропорціям зображення 16:9 ви зможете насолоджуватися комфортним і просторим полем зору, ідеальним для роботи, розваг або перегляду фільмів. Матриця TFT IPS гарантує чудову якість зображення, а матова поверхня екрану усуває непотрібні відблиски світла, що перетворюється на ще кращі візуальні враження. Технологія світлодіодного підсвічування забезпечує виразність кольорів і оптимальну насиченість, що робить зображення винятково чітким і реалістичним.

Роздільна здатність монітора 1920 x 1080 (FHD 1080) дозволяє відображати деталізовані чіткі зображення, а час відгуку лише 4 мс усуває розмиття у швидкозмінних сценах, роблячи зображення плавними та чіткими. Монітор VERO RS272bpamix також пропонує високу статичну контрастність 1000:1, що перетворюється на насичений чорний і інтенсивні кольори. Завдяки широкому куту огляду, як по горизонталі, так і по вертикалі, зображення чудово видно з будь-якої точки зору, а це означає, що навіть у великій групі людей кожен зможе насолоджуватися високою якістю відображеного зображення.

Монітор оснащено портами введення/виведення, зокрема: 1 x 15-контактний D-Sub, що дозволяє легко підключати різноманітні пристрої. Завдяки цьому ви зможете вільно користуватися монітором в залежності від своїх потреб і вподобань. Інформація про продукт Етикетка енергоспоживання Завантажити Модель RS272bpamix
Співвідношення сторін зображення 16:9Діагональ екрана 27"Тип матриці TFT IPS (IPS)Поверхня матриці MatteTouch екран NoBacklight Technology LED diodesРоздільна здатність 1920 x 1080 (FHD 1080)Кривина екрана 0 RЧас відгуку 4 мсЯскравість 250 кд/м²Статичний контраст 1 000:1 Частота оновлення 100 Гц Горизонтальний кут огляду 178 ° Вертикальний кут огляду 178 ° Кількість кольорів 16,7 мільйонів портів введення/виведення 1 x 15-контактний D-Sub1 x HDMIBluetooth NoWiFi НіВбудовані динаміки ТакВбудований ТВ-тюнер НемаєВеб-камера НемаєPivot НіРегулювання висоти ТакСтандарт VESA 75 x 75Енергоспоживання 21WEКлас енергоспоживання EColor BlackВисота з основою 393,2 ммШирина 540,2 ммГлибина з основою 223,8 ммВага з основою 5,1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5,1 kg |
| Час відповіді | 4ms |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Гучномовці | Posiada wbudowane głośniki |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Мoдель | RS272bpamix |
| Марка | Acer |
| Матричне покриття | Matowa |
| Настінний монтаж | Да |
| Споживана потужність | 21W |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub, HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 75x75 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технологія | LED |
| Тип підсвітки | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 100Hz Гц |
- Ціна: 9 999 ₴









