
Шредер Argo Wallner JP 820S
22 308 ₴
- В наявності
- Код: 7050989
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.


ПОШРЕДЕР WALLNER JP 820S

| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 18,3 kg |
| Волість | 470 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткові можливості | Automatyczny start / stop |
| Код виробника | JP820S |
| Марка | Argo Wallner |
| Об'єм кошика | 35 litrów |
| Стан | Нове |
| Тип розрізу | paski |
| Рівень безпеки DIN | P-2 |
| Функції подрібнення | Zszywki i spinacze |
| Ширина входу | 230 mm |
- Ціна: 22 308 ₴


