
Монтажна пилка YATO YT-82165
11 484 ₴
- В наявності
- Код: 89469881
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
НАСТІЛЬНА ПИЛА YATO YT-82165 250MM 1800W
Багатофункціональна настільна пила від YATO, призначена для прямого та кутового різання та поздовжнього різання твердої та м’якої деревини та деревоподібних матеріалів. Рекомендовано для столярних та опалубних робіт.
Особливості:
Параметри:
Можливість прямого та кутового різання та поздовжнього різання.
Технічні дані:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 21 kg |
| Волість | 2000 W |
| Внутрішній діаметр диска (мм) | 30 mm |
| Внутрішній діаметр отвору | 30 mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина різання | 85 mm |
| Глибина різання 90 градусів (мм) | 85 |
| Глибина різання під кутом 45 градусів (мм) | 65 |
| Діаметр диска | 250 mm |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Мoдель | YT-82165 |
| Максимальний кут відхилення від вертикалі | 45 ° |
| Марка | Yato |
| Швидкість обертання | 5000 obr./min |
| Доля | Do drewna |
| Тип | Stołowe |
| Ширина паза (мм) | 2 |
| Шум | 91 dB |
- Ціна: 11 484 ₴









