Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Samsung ViewFinity LS27A600NAUXEN. Довжина екрану по діагоналі: 68,6 см (27"), Роздільна здатність: 2560 x 1440 пікселів, Тип HD: Wide Quad HD, Час відгуку (типовий): 5 мс, Формат рідного зображення: 16:9, Кут огляду (горизонтальний): 178 °, Кут огляду (по вертикалі): 178°. Вбудований USB-концентратор, Версія USB-концентратора: 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Стандарт VESA, можливість регулювання висоти. Колір продукту: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | Mega |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | LS27A600NAUXEN |
| Марка | Samsung |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 21W |
| Розмір екрана | 68 cm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort |
| Сумісність з | Samsung |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвітки | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 75Hz Гц |
- Ціна: 9 999 ₴


