Доставка зі складу 5-10 днів.
PROLITE XUB2796HSU-B5
Ідеальний 27-дюймовий монітор Full HD для використання в бізнесі та час від часу для ігор. 27-дюймовий монітор, який поєднує функції бізнесу та ігор. Більше немає дилеми між необхідністю та коханням. Технологія панелей IPS забезпечує точне й узгоджене відтворення кольорів під широкими кутами огляду. Ергономічна підставка дозволяє регулювати висоту та обертати на 15 см, що робить цей екран придатним для програм і середовищ, де гнучкість робочого місця та ергономіка є ключовими факторами. Геймери, у свою чергу, оцінять функції 1ms MPRT, FreeSync і Black Tuner.
ДИНАМІКИ ТА ВИХІД НА НАВУШНИКИ Граєте з друзями? Використовуйте колонки. Не хочеш нікому заважати? Підключіть навушники та збільште гучність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5.2 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 252mm |
| Річне споживання енергії | 19 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрану | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Динамічний контраст | 8000000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | E |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | XUB2796HSU-B5 |
| Марка | iiyama > Monitory iiyama |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 19W |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвітки | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 60Hz Гц |
- Ціна: 9 999 ₴




