
Раковина Grohe K700U StarLight Brushed Cool Sunrise 31574GN1
23 968 ₴
- В наявності
- Код: 131057037
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Grohe K700U StarLight Brushed Cool Sunrise
Інформація про продукт:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 55 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Немає |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 45 cm |
| Мoдель | K700U 31574GN1 |
| Марка | Grohe |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Złote |
- Ціна: 23 968 ₴




