
Оперативна пам'ять Corsair Dominator Platinum RGB, DDR4, 64 GB, 3200MHz, CL16 (CMT64GX4M4E3200C16W)
41 088 ₴
- В наявності
- Код: 117262161
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Особливий клас!
Найвища якість будівництва
Програмне забезпечення CORSAIR iCUE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM/SODIMM | DIMM |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 64GB |
| Затримувати | CL16 |
| Код виробника | CMT64GX4M4E3200C16W |
| Кількість модулів | 4 moduły (Quad) |
| Мoдель | Dominator Platinum RGB |
| Марка | Corsair |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Частота | 3200MHz |
- Ціна: 41 088 ₴

