
Кухонна мийка Teka Brooklyn 60 M-XP 115100023
21 626 ₴
- В наявності
- Код: 148896740
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.










MAESTRO BROOKLYN 60 M-XP 1B 1D PLUS REV 2Ø AUTO WST
Мийка з нержавіючої сталі, 2 способи установки_x000D_ _x000D_

BROOKLYN 60 M-XP 1B 1D PLUS REV 2Ø AUTO WST

В автентичному промисловому стилі
Лінія створена за зразком культової архітектури Нь
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 98 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 21 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe > Zlewozmywaki Jednokomorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | BROOKLYN 60 M-XP 1B 1D PLUS REV 2Ø AUTO WST |
| Марка | Teka > Zlewozmywaki Teka |
| Матеріал | Stalowe > Zlewozmywaki Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu > Zlewozmywaki - Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne > Srebrne Zlewozmywaki |
| Ширина камери | 40 cm |
- Ціна: 21 626 ₴









