Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор 278E1A 27 дюймів, динаміки IPS 4K HDMIx2 DP
Технологія IPS LED забезпечує широкий кут огляду та точність зображення та кольорів
Монітори IPS використовують передову технологію, яка забезпечує дуже широкий кут огляду 178/178 градусів, що дозволяє переглядати зображення практично під будь-яким кутом.
На відміну від стандартних TN-панелей, IPS-монітори пропонують надзвичайно чітке зображення та яскраві кольори.
Це робить їх ідеальними не лише для відображення фотографій і відео чи перегляду веб-сторінок, але й ідеальними для професійних додатків, які потребують точної передачі кольорів і постійної яскравості.
Роздільна здатність UltraClear 4K UHD (3840x2160) гарантує точне відтворення зображення
У моніторах Philips використовуються матриці найвищої якості, які дозволяють відображати зображення з роздільною здатністю UltraClear 4K UHD (3840 x 2160) і дозволяють вдихнути життя в кожне зображення та графіку.
Це ідеальний вибір для вимогливих дизайнерів, які працюють із програмним забезпеченням САПР, графічних дизайнерів, які використовують програми 3D, або фінансистів, які щодня використовують великі електронні таблиці.
SmartContrast забезпечує насичений чорний і більшу деталізацію
Технологія Philips SmartContrast аналізує вміст, що відображається на екрані, і автоматично регулює кольори та інтенсивність підсвічування. Контрастність зображення динамічно регулюється для найкращого відтворення вмісту цифрових зображень і відео, а також темних відтінків кольорів, що відображаються в іграх. В еко-режимі контрастність і підсвічування налаштовані для належного відображення вмісту офісних програм, забезпечуючи при цьому менше споживання енергії.
- Монітор із підставкою
– кабель HDMI
- Аудіокабель
- Шнур живлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрану | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Клас енергоспоживання | G |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | 278E1A |
| Марка | Philips > Monitory Philips |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 42W |
| Роздільна здатність | 3840x2160 > Monitory 3840x2160 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | 4K UHD > Monitory 4K UHD |
| Тип підсвітки | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 60Hz Гц |
- Ціна: 9 999 ₴










