
Ноутбук Asus TUF Gaming A15 15,6"/Ryzen7/32GB/512/Win11 (FA507NUTT902W)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 164117433
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
6910012166004
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | FA507NUTT902W |
| Комунікація | Bluetooth |
| Марка | ASUS |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Сімейство процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Колір | Szare |
| Частота оновлення | 144Hz Гц |
- Ціна: 9 999 ₴

