Доставка зі складу 5-10 днів.




Змініть правила гри
Монітор LG UltraGear™ — це потужний пристрій, який надасть вам підтримку, необхідну для перемоги.
Nano IPS 1 мс
Ігровий монітор вашої мрії
Технологія 1 мс Nano IPS, завдяки якій монітор має надзвичайно короткий час відгуку та чудову якість зображення, перенесе вас у незвичайний світ ігор без перерв.


IPS 1 мс (GtG)
Фантастична швидкість веде до перемоги
Технологія IPS 1 мс досягає швидкості, порівнянної з панелями TN, мінімізуючи ореоли та забезпечуючи надшвидкий час відгуку, допомагаючи вам перемогти.


* Моделювання зображення.


Nano IPS і HDR 600
Реалістичний досвід завдяки технології True Color
Монітор 38GN950 підтримує широку кольорову гаму, що становить 98% гами DCI-P3. Він відповідає вимогам стандарту VESA DisplayHDR™ 600, що означає, що він відтворює кольори з високою точністю та забезпечує дуже реалістичне зображення. Гравець може відчувати себе в центрі подій, незалежно від того, в яку гру він грає.
Розгін до 160 Гц
Плавний ігровий рух
Дуже висока частота оновлення 160 Гц (O/C) дає змогу швидше бачити наступний кадр гри та робить зображення плавнішим. Гравці, які беруть участь у змаганнях, можуть швидше реагувати на дії суперників і легше влучати в ціль.




Сумісність із G-Sync®
Сумісність із G-Sync® підтверджена NVIDIA
Монітор 38GN950 було протестовано та офіційно перевірено NVIDIA на сумісність із технологією G-Sync®. Він забезпечує плавне зображення без розривів і заїкань, дозволяючи вам грати в найшвидші ігри.


AMD FreeSync™ Premium Pro
Чистіше, плавніше та швидше
Технологія FreeSync™ Premium Pro забезпечує плавне та безперебійне відтворення розваг із високою роздільною здатністю навіть у швидких іграх. Повністю усуває розриви зображення та заїкання.


Вигнутий монітор UltraWide™ QHD+
Більше реалізму на полі бою
Співвідношення сторін 21:9 у поєднанні з кривизною забезпечують чудові ігрові умови. Любителі ігор FPS бачать більше деталей, що полегшує їхнє виживання, а любителі стратегій отримують стратегічну перевагу над іншими завдяки великій площі екрана 37,5 дюйма.
Sphere Lighting 2.0
Свято для очей і вух

Режим синхронізації звуку
Технологія Sphere Lighting 2.0 робить гру ще більш захоплюючою та зменшує втому очей. У режимі Sound Sync монітор 38GN950 блимає під звуки гри.

Режим синхронізації відео
Режим Video Sync у Sphere Lighting 2.0 керує освітленням на основі кольорів візуальних ефектів, що з’являються на моніторі, забезпечуючи неймовірне враження від перегляду.
* Відео призначено лише для ілюстрації. Фактичні ефекти Sphere Lighting 2.0 можуть відрізнятися залежно від вмісту та режиму. Товар на фотографіях може відрізнятися від реального.
Стильний дизайн
Захоплюючий ігровий світ
Покращуйте візуальні враження від гри завдяки вражаючому дизайну, покращеній V-подібній підставці та дисплею, який практично не має полів. Підставку можна відрегулювати, щоб установити монітор під зручним кутом і висотою для ігор.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 9,2 kg |
| Висота з основою | 588mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 312mm |
| Річне споживання енергії | 65 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | G |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Кнопка повного вимкнення | Немає |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | 38GN950-B |
| Марка | LG |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | Nie dotyczy |
| Споживана потужність | 70W |
| Розмір екрана | 95 cm |
| Роздільна здатність | 3840x1600 |
| Роз'єми | DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 21:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип | Дисплей |
| Тип підсвітки | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Szare |
| Частота оновлення | 144Hz Гц |
| Ширина з основою | 896mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,3W |
- Ціна: 9 999 ₴










