
Мийка кухонна Franke Kanon Kng 110-52 Cappucino (1250528613)
33 298 ₴
- В наявності
- Код: 77960196
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Franke Fragranit+ Kanon Kng 110-52 Cappuccino 125.0528.613
Раковина Franke виготовлена з високоякісного Fragranit+, матеріалу з підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень, втрати кольору, високих температур і плям. Він поєднує в собі міцну акрилову сполучну речовину та частинки справжнього граніту.
Представлена модель вражає своєю точністю виготовлення та використанням таких елементів, як, серед іншого, малий радіус округлення камери (10 мм), велика ємність камери, що полегшує миття посуду, а також спеціально розроблений внутрішній край, на якому можна розгорнути килимок.
У набір входить квадратна зливна кришка, крапельна вставка, рулонний килимок, автоматична пробка Flow Pro з кнопкою Easy Click.

Інформація про продукт: Мінімальна ширина фундаменту: 600,00 мм Дренаж: 3 1/2''''''''RADY OF MP: Продукт прихований: 560,00 Виріб у мм, 1 Довжина вирізу: 520,00 мм Ширина вирізу: 420,00 мм Положення дренажу: немає< /h2>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 56 cm |
| Висота камери | 200 mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 420 mm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe > Zlewozmywaki Jednokomorowe |
| Коротка сторона | 46 cm |
| Мoдель | Kanon |
| Марка | Franke > Zlewozmywaki Franke |
| Матеріал | Kamienne > Zlewozmywaki Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Podwieszane |
| Слив | Bez ociekacza > Zlewozmywaki - Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Brązowe > Brązowe Zlewozmywaki |
| Ширина камери | 520 mm |
- Ціна: 33 298 ₴



