
Мийка кухонна Franke Fragranit + Kanon Kng 110 37 Black Matt (1250633001)
28 921 ₴
- В наявності
- Код: 102337396
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Kanon KNG 110-37 Fragranit+ Black matte
Технічні характеристики продукту:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 46 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 200 mm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe > Zlewozmywaki Jednokomorowe |
| Коротка сторона | 41 cm |
| Мoдель | Kanon |
| Марка | Franke > Zlewozmywaki Franke |
| Матеріал | Kamienne > Zlewozmywaki Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Podwieszane |
| Слив | Bez ociekacza > Zlewozmywaki - Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
- Ціна: 28 921 ₴


