Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор USB-C Цей багатофункціональний монітор Phillips із роз’ємом USB-C забезпечує безладне налаштування. Один кабель дозволяє переглядати плавні зображення з високою роздільною здатністю, передавати дані та заряджати ноутбук. Це справжній центр для мобільних професіоналів. Підключіть свій ноутбук за допомогою одного кабелю USB-C Цей монітор Philips має вбудований роз’єм USB Type-C із функцією живлення. Завдяки інтелектуальному та гнучкому управлінню живленням ви можете заряджати свій сумісний пристрій напряму. Тонкий двосторонній роз’єм USB-C дозволяє легко під’єднувати пристрої за допомогою одного кабелю. Ви можете переглядати відео високої чіткості та швидко передавати дані під час живлення або заряджання сумісного пристрою. Швидкий час відгуку MPRT (1 мс) забезпечує чітке зображення та плавний ігровий процес MPRT (Час відгуку відео) — це більш інтуїтивно зрозумілий спосіб прямого опису часу, необхідного для того, щоб розмите зображення стало чітким і чітким. Ігровий монітор Philips із часом відгуку MPRT 1 мс ефективно усуває розмиття зображення та розмиті послідовності рухів і забезпечує чітке й точне зображення для кращого задоволення від ігор. Це найкращий вибір для захоплюючих ігор, що потребують рідини. Ігровий режим SmartImage, оптимізований для геймерів Новий монітор Philips створений для геймерів. Його екранне меню швидкого доступу пропонує багато опцій. Режим «FPS» (зйомка від першої особи) покращує вигляд темних ділянок, допомагаючи вам бачити об’єкти, приховані в темряві в грі. Режим «Гонки» характеризується швидшим часом відгуку, більш яскравими кольорами та відповідно налаштованим зображенням. Режим «RTS» (стратегія в реальному часі) забезпечує спеціальну функцію SmartFrame, яка дозволяє виділяти певні області та змінювати параметри розміру та зображення. У той же час параметри Gamer 1 і Gamer 2 дозволяють налаштовувати налаштування для різних ігор і зберігати їх для отримання найкращих результатів. Режим LowBlue і технологія Flicker-free приємні для очей. Режим LowBlue і технологія Flicker-free розроблені для зменшення напруги очей, спричиненої багатогодинним дивленням на монітор. Вбудовані стереодинаміки для мультимедіа Дисплей оснащений двома вбудованими високоякісними стереодинаміками. Вони можуть розташовуватися спереду, знизу, зверху, ззаду тощо, залежно від моделі та дизайну пристрою. Регулювання нахилу, повороту та висоти забезпечує ідеальне положення для перегляду. Компактна ергономічна основа монітора Philips є надзвичайно гнучкою: вона дозволяє регулювати нахил, поворот і висоту, тож кожен користувач монітора може вибрати кут огляду відповідно до своїх потреб і забезпечити максимальний перегляд комфорт і ефективність роботи. Система організації кабелів допомагає підтримувати порядок у вашому робочому місці. Організація кабелів — це розумна конструкція, яка допомагає підтримувати порядок у вашому робочому місці шляхом правильного розміщення кабелів і проводів, необхідних для роботи дисплея. Клавіша перемикання меню EasySelect для швидкого доступу до екранного меню Непомітно розташована клавіша перемикання меню EasySelect дозволяє швидко та легко регулювати параметри монітора в екранному меню. Технологія IPS LED забезпечує широкий кут огляду, а також точність зображення та кольору.Монітори IPS використовують передову технологію, яка забезпечує дуже широкий кут огляду 178/178 градусів, що дозволяє переглядати зображення практично під будь-яким кутом. На відміну від стандартних TN-панелей, IPS-монітори пропонують надзвичайно чітке зображення та яскраві кольори. Це робить їх ідеальними не лише для відображення фотографій і відео чи перегляду веб-сторінок, але й ідеальними для професійних додатків, які потребують точної передачі кольорів і постійної яскравості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6.6 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрану | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Клас енергоспоживання | F |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | 27E1N5600AE |
| Марка | Philips > Monitory Philips |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 29,1W |
| Розмір плями | 0,233mm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 > Monitory 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | Nie dotyczy |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвітки | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 75Hz Гц |
- Ціна: 9 999 ₴


