Доставка зі складу 5-10 днів.
iiyama 27" IPS XU2793QS-B1
Ви шукаєте ідеальний монітор? Обирайте технологію IPS, яка гарантує чудову передачу кольору та широкі кути огляду, та роздільну здатність WQHD, яка забезпечує комфортний робочий простір. Ось що пропонує 27-дюймовий XU2793QS-B1 - панель, яка добре працюватиме як монітор для графічного дизайнера, так і в сучасному офісі. Крім того, ніжка, що регулюється по висоті, дозволяє регулювати положення екрана відповідно до ваших уподобань, а технології зменшення мерехтіння та зменшення синього світла забезпечують хороший зір.
IPS
Технологія IPS гарантує вищу контрастність, найкраще відтворення кольорів і більші кути огляду, ніж найпопулярніші технології TN або VA. Зображення виглядатиме добре незалежно від кута, під яким ми на нього дивимось.
WQHD
Завдяки рідній роздільній здатності WQHD 2560 x 1440 (3,7 мегапікселя) ця панель відображає майже на 77% більше інформації, ніж Full HD.
HAS + PIVOT
Підніжка, що регулюється по висоті, також має функцію ПІВОТ, завдяки якій ви можете використовувати екран як у горизонтальній, так і у вертикальній конфігурації. Це буде особливо корисно людям, які працюють в ІТ-індустрії. Крім того, завдяки стандарту VESA є можливість кріпити екран на стіну, економлячи місце на столі.
ПІБЛУЙТЕСЯ ПРО ЗДОРОВ'Я НАШИХ ОЧЕЙ
Технологія усунення мерехтіння усуває проблему мерехтіння, контролюючи яскравість екрана шляхом регулювання струму (затемнення постійного струму). Функція зменшення синього світла зменшує випромінювання світла, яке є найбільш нездоровим для очей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 4.7 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрану | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | XU2793QS-B1 |
| Марка | iiyama > Monitory iiyama |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 25W |
| Розмір плями | 0,233mm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 > Monitory 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвітки | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 60Hz Гц |
- Ціна: 9 999 ₴







