Доставка зі складу 5-10 днів.
Розумний монітор дозволить вам грати, дивитися серіали та працювати в абсолютно новому стилі. вам не потрібен комп’ютер для доступу до улюбленого вмісту, програм продуктивності та додатків для відеоконференцій – вони вже вбудовані. менше конфігурації пристроїв і обладнання на столі, щоб кожне використання було задоволенням. переваги: хочете бути в курсі останніх виробництв? увімкніть потокову платформу або YouTube, щоб стежити за улюбленими відеоблогами чи пригодами героїв. У вас вдома немає вільного комп’ютера? комфортно працювати навіть без нього. користуватися Інтернетом, редагувати документи та поточні проекти на роботі. Увійдіть до свого комп’ютера в офісі чи школі, або попрацюйте в Microsoft 365. Якщо у вас є мобільні пристрої Galaxy, ви можете використовувати їх із WirelessDEX, запустивши потрібні вам програми на розумному моніторі. приєднатися до онлайн-зустрічі. просто підключіть тонку камеру та ввімкніть будь-яку програму для відеодзвінків, наприклад, Google Meet. Якщо ви турбуєтеся про свою конфіденційність, скористайтеся затвором об’єктива після розмови або вимкніть камеру та покладіть її в ящик, щоб переконатися, що за вами ніхто не стежить. Slimfit камера продається окремо. розумний монітор дозволяє контролювати та керувати домашніми пристроями завдяки підключенню до smartthings. увімкніть декоративне освітлення під час перегляду фільму, увімкніть робота-прибиральника під час перегляду улюбленого серіалу або збільште гучність, сидячи перед екраном. Монітор підтримує airplay, тому ви можете легко підключитися до своїх пристроїв Apple. насолоджуйтесь улюбленими документами, програмами, фотографіями та веб-сайтами з вашого iPhone, iPad або Mac, комфортно переглядаючи їх на 32-дюймовому екрані. Завдяки вбудованим функціям адаптивного зображення та адаптивного звуку+ монітор забезпечить вам найкращу якість зображення та звуку в будь-якій ситуації. він буде автоматично налаштований залежно від того, чи використовуєте ви пристрій удень чи вночі, для прослуховування подкастів чи перегляду відео.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 9 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрану | 32 cale > Monitory 32 cale |
| Динамічний контраст | Mega |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | G |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | LS32CM703UU |
| Марка | Samsung > Monitory Samsung |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 33W |
| Розмір екрана | 80 cm |
| Роздільна здатність | 3840x2160 > Monitory 3840x2160 |
| Роз'єми | USB-C > Monitory Złącza USB-C |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | 4K UHD > Monitory 4K UHD |
| Тип підсвітки | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Białe |
| Частота оновлення | 60Hz Гц |
- Ціна: 9 999 ₴



