
Монітор Lenovo Thinkcentre Tio Flex 24V - 23,8"/1920X1080 (Full Hd)/60Hz/Ips/6 Ms (12BNMAT3EU)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 154608600
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lenovo ThinkCentre TIO Flex 24v 23.8"
Гнучкість
Огляд функційЛегко оновіть свій комп’ютер, монітор або обидва за допомогою комплексного рішення ThinkCentre TIO Flex. Сумісний із попередніми, поточними та майбутніми комп’ютерами Tiny. Це економічно ефективне рішення поставляється з одним із чотирьох чудових моніторів Lenovo ThinkVision серії T, включаючи T22i-30, T24i-30, T24v-30 і T27i-30. Крім того, завдяки додатковому кронштейну VESA рішення TIO також підтримує інші монітори з цим промисловим стандартним кронштейном 100 x 100 мм. Встановлення TIO Flex-Tiny — це лише один крок, що робить усе рішення дуже простим у впровадженні, обслуговуванні та оновленні.
Виняткова взаємодія з користувачемНовий ThinkCentre TIO Flex дозволяє одночасно вмикати комп’ютер Tiny і монітор за допомогою однієї кнопки. Повнофункціональна підставка для монітора регулюється для ергономічного використання. Має широкий діапазон нахилу і висування до 130 мм. А оскільки ми хочемо, щоб мобільні телефони були під рукою, це гнучке рішення включає док-станцію для телефону, інтегровану в базу, що економить ще більше місця.
Чиста естетика
Свіжий, елегантний дизайн привносить професійну естетику з усіх боків, тому, коли ThinkCentre TIO Flex використовується для взаємодії з клієнтами, елегантний зовнішній вигляд пристрою неодмінно викликає довіру. Крім того, із кабельним з’єднанням «два в одному» безлад із кабелями залишився в минулому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 7 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 18 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | ThinkCentre TIO Flex |
| Марка | Lenovo |
| Матричне покриття | Antyrefleksyjna |
| Потужність динаміка | 6W |
| Розмір екрана | 60 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | USB-C |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | Nie dotyczy |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LCD |
| Тип підсвітки | Inne |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴








