Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Повна чіткість кольорів
Менша рамка, більший екран
Більше варіантів підключення
Адаптовано до вашого стилю роботи
Відпочили очі бачать більше
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 4 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | Mega |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | T450 |
| Марка | Samsung |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 15W |
| Розмір екрана | 60 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвітки | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴


