Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
✅HP ProDisplay P24q G4 23,8 дюйма QHD ✅
✅
✅Монітор HP ProDisplay P24q G4 23,8 дюйма QHD P24q G4, 60,5 см P24q G4, 60,5 см (23,8"), 2560 x 1440 пікселів, Quad HD, LED, 5 мс, чорний
✅8MB10AA#ABB
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Настінне кріплення | Так |
| Основні | |
| Сенсорний екран | Так |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 160° |
| Вага з базою | 6.2 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 26 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 160° |
| Клас енергоспоживання | G |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | Монітор HP P24q G4 (8MB10AA) |
| Марка | HP |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 30W |
| Розмір плями | 0,18mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | USB |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвітки | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴


