Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Дисплеї Fujitsu E24-8 TS Pro. Діагональ дисплея: 60,5 см (23,8"), Роздільна здатність дисплея: 1920 x 1080 пікселів, Тип HD: Full HD, Технологія дисплея: LED, Час відгуку: 5 мс, Нативне співвідношення сторін: 16:9, Кут огляду по горизонталі: 178° , Кут огляду по вертикалі: 178°. Вбудований динамік(и). Кріплення VESA. Колір продукту: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 3,6kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | <p>E24-8 TS Pro </p> |
| Марка | Fujitsu |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 2W |
| Споживана потужність | 13,6W |
| Розмір плями | 0,27mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | Nie dotyczy |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвітки | Inne |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴


