
Відеокарта Pny RTX A4500 20GB (VCNRTXA4500SB)
69 183 ₴
- В наявності
- Код: 125931806
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Нова картка з польської дистрибуції, доступна негайно.
Можливість продовжити гарантію до 5 років.
Специфікація
NVIDIA RTX A4500
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PNY |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | DisplayPort |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | RTX A4500 |
| Максимальна споживана потужність | 200 W |
| Максимальна підтримувана роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Марка | PNY |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing |
| Виробник чипсета | AMD |
| Розмір оперативної пам'яті | 20GB |
| Розетки | 1x 8-pin |
| Ряд | Quadro |
| Тип оперативної пам'яті | GDDR6 |
| Тип охолодження | Aktywne |
| Тип роз'єму | PCI-E 16x 4.0 |
| Частота ядра | 1650 MHz |
| Чіпсет | Nvidia RTX A4500 |
| Шина даних | 320bit |
- Ціна: 69 183 ₴


