Доставка зі складу 5-10 днів.


Samsung 32" LS32A600NWUXEN

Насолоджуйтесь мільярдами кольорів із неймовірною глибиною
Монітор підтримує до мільярда кольорів, пристрій відображає незрівнянно більш яскраві, реалістичні зображення. Більша точність означає природніші та точніші кольори, що робить S32A600NWU ідеальним для перегляду фотографій, відео та графіки. Технологія HDR10 робить темні кольори темнішими, а найяскравіші — ще яскравішими, тож кожен елемент зображення стає приємним для ока та сприймається саме так, як задумав творець.

Будьте в курсі подій
Надзвичайно плавна презентація розваг. AMD Radeon FreeSync™ синхронізує частоту оновлення монітора та відеокарти, щоб мінімізувати розрив зображення. Дивіться фільми та грайте без роликів. Навіть динамічні сцени дії будуть представлені чітко та плавно. Тепер акція завжди виглядає ідеально. Частота оновлення 75 Гц забезпечує більш плавне зображення. Незалежно від того, дивитеся ви улюблене шоу чи граєте в ігри, вміст відображатиметься плавно без затримок чи залишкових зображень.

Максимальний комфорт, мінімізація відволікань
Чудовий дизайн забезпечує щоденну універсальність. Монітор можна нахиляти, повертати і крутити, а його висоту можна регулювати так, щоб ви могли бачити те, над чим працюєте, під оптимальним кутом. Тонкий і стильний дизайн додасть вашому офісу елегантності, а сумісність монітора зі стандартом VESA робить встановлення надзвичайно простим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6,9 kg |
| Висота з основою | 580mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 211mm |
| Річне споживання енергії | 32 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | Mega |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | LS32A600NWUXEN; |
| Марка | Samsung |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 32W |
| Розмір плями | 0,3mm |
| Розмір екрана | 81 cm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort |
| Сумісність з | Samsung |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвітки | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 716mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴











