
Мийка кухонна Blanco Lemis 6-IF Brushed Steel (525109)
16 647 ₴
- В наявності
- Код: 77962008
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Модний, простий зовнішній виглядМаксимальна місткість камериДоступна у версії з плоскими краями IF для врівень або традиційної установкиДеверсивна модель

Технічне креслення



Кухонний центр з нержавіючої сталі - Classic. Позачасовий. Красиво.

Найвища якість
BLANCO використовує лише найякіснішу нержавіючу сталь, яка відбирається відповідно до певних критеріїв і якість якої підлягає суворому контролю. Досвід обробки сталі доповнює високу якість.

Гігієна
Поверхня нержавіючої сталі BLANCO надзвичайно гладка. Різні можливості використання нержавіючої сталі в харчовій промисловості підкреслюють її чудові гігієнічні властивості.

Нейтральність пр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 61,5 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe > Zlewozmywaki Jednokomorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Lemis 6-IF |
| Марка | Blanco > Zlewozmywaki Blanco |
| Матеріал | Stalowe > Zlewozmywaki Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza > Zlewozmywaki - Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
- Ціна: 16 647 ₴





