Доставка зі складу 5-10 днів.
Створено для реалістичного використання
Досліджуйте нові світи на широкому 27-дюймовому дисплеї Full HD із неймовірно яскравими зображеннями, які привертають увагу під час гри. Вигнутий екран 1500R створює більш реалістичне поле зору для надзвичайних вражень від перегляду. Завдяки ультратонкій рамі з трьох сторін ви можете грати з мінімальними перешкодами на більшій поверхні.
Надзвичайна плавність і швидка відповідь
Неперевершена продуктивність під час високошвидкісної роботи можлива завдяки надзвичайно швидкому часу відгуку MPRT (час відгуку рухомого зображення) 1 мс, який усуває розмиття руху.
Виняткова вихідна частота оновлення 144 Гц дає змогу швидше переглядати зображення, щоб ви могли миттєво реагувати на зміни.
Технології NVIDIA® G-Sync® і AMD FreeSync™ Premium мінімізують такі спотворення графіки, як розриви екрана та заїкання, забезпечуючи більш плавну гру та виняткову якість зображення.
Елегантний дизайн
Відмітний новий ігровий дизайн підкреслює чіткіший вигляд і ігрові функції, які надають геймерам як практичні, так і естетичні переваги. Вентиляційні отвори на задній панелі монітора призначені для розсіювання тепла.
Грайте комфортно довше з новою тонкою конічною підставкою з регульованою висотою та нахилом. Округла основа забезпечує міцну підтримку екрану та займає менше місця, дозволяючи створити більше місця на столі для додаткових ігрових аксесуарів.
Інфраструктура для гравців
Ви можете легко переміщатися та керувати екранними меню (OSD) за допомогою нових кнопок джойстика та кнопок швидкого доступу на задній панелі монітора.
Три визначені користувачем профілі надають ще більше можливостей персоналізації. Таймер, лічильник кадрів за секунду та темний стабілізатор дозволяють комплексно керувати – від частоти кадрів до яскравості та тіней.
Інформація про продукт
Модель: S2721HGF
Співвідношення сторін 16:9
Діагональ екрану 27" Частота оновлення 144 Гц
Тип матриці VA
Матова поверхня матриці
Сенсорний екран Ні
Технологія світлодіодного підсвічування
Вертикальна видима область 335,66 мм
Горизонтальна видима область 596,74 мм
Точка матриці 0,3108 мм
Роздільна здатність 1920 x 1080 (FHD 1080)
Час відгуку 1 мс
Яскравість 350 кд/м²
Статичний контраст 3000:1
Горизонтальний кут огляду 178°
Вертикальний кут огляду 178°
Кількість кольорів 16,7 млн.
Порти введення/виведення 2 x HDMI
1 x DisplayPort
1 x 3,5 мм міні-джек
Bluetooth Ні
Wi-Fi Ні
Вбудовані динаміки Ні
Ні вбудованого ТВ-тюнера
Ні зводу
Сертифікати RoHS
Стандарт VESA 100 x 100
Енергоспоживання 27 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5,6 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 27 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрану | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Додаткові функції | NVIDIA G-Sync |
| Клас енергоспоживання | D |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | S2721HGF |
| Марка | Dell > Monitory Dell |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 27W |
| Розмір плями | 0,31mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | Curved > Monitory Curved |
| Тип підсвітки | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴




