Доставка зі складу 5-10 днів.
Бізнес-монітор за напрочуд доступною ціною Розмістіть свій вміст у центрі монітора HP P22 G4 FHD. Монітор із елегантним і стильним дизайном, який забезпечує основні функції презентації, візуальний комфорт і розширені можливості підключення за напрочуд вигідною ціною. Легке керування документами та електронними таблицями, а також робота з кількома додатками, що відображаються одночасно Екран HD IPS з діагоналлю 21,5" (54,61 см) і роздільною здатністю 1920 × 1080. Універсальні підключення. Швидке підключення до пристроїв і додаткові дисплеї через роз'єми HDMI і VGA забезпечують сумісність зі старими пристроями. Стильний дизайн. Доповніть свій робочий простір сучасним вузьким -рамковий монітор, що забезпечує необмежену видимість і можливість відображення на кількох екранах практично без проміжків між компонентами з кутом огляду до 178° або вибрані моделі тонких клієнтів HP Налаштуйте розташування для більшого комфорту. Режим Low Blue Light фільтрує синє світло та змінює колірну палітру, роблячи вашу роботу зручнішою. Отримайте більше цінного простору на робочому столі завдяки сумісності з кріпленнями VESA Повне рішення зі спеціально розробленими аксесуарами, такими як звукова панель HP S101. Ви можете покластися на продукцію HP. Насолоджуйтесь трирічною стандартною обмеженою гарантією, яка забезпечить вам спокій і захистить ваші інвестиції в ІТ. Також доступні додаткові послуги HP Care Pack, які дозволяють розширити гарантійний захист для Product Deploypin 80) Час відгуку 5 мс Яскравість 250 кд/м² Статичний контраст 1000:1 Динамічний контраст 8 000 000:1 Порти введення/виведення 1 x DisplayPort1 x HDMI1 x 15-контактний D-SubBluetooth NoWiFi НіВбудовані динаміки НіВбудований ТВ-тюнер НемаєВеб-камера НемаєPivot НемаєСертифікати BSMICECCCVCCIWEEEUL/C-UL або CSACBEnergy StarISO 9241-307KCKCCPSBTUV Стандарт VESA 100 x 100 Споживана потужність 21 Вт Accesso кабель DisplayPort в комплекті; Колір Чорний Висота 301,1 мм Ширина 497,3 мм Глибина 45,9 мм Вага з підставкою 4,14 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 21 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | P22 G4 |
| Марка | HP |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 21W |
| Розмір плями | 0,25mm |
| Розмір екрана | 53 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub, DisplayPort, HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвітки | Inne |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴


