
Монітор Dell Technologies SE2722H 27inch FHD VA HDMI VG 5YBWAE (210AZKS5Y)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 124656290
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор Dell SE2722H має 27" екран. Його матриця 16:9 відображає зображення з роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів (також відома як Full HD). Він також характеризується часом відгуку 8 мс і Частота оновлення 8 мс. На виріб поширюється гарантія 60 місяців на місці (ремонт на місці замовника): Можливість нахилу панелі (VESA) Вага пристрою в межах цієї моделі:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | S |
| Марка | Dell |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 20W |
| Розмір плями | 0,311mm |
| Розмір екрана | 68 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub, HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвітки | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴



