
Раковина Kernau KGS V 45A 1B1D Sand
14 157 ₴
- В наявності
- Код: 87872309
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

KGS V 45A 1B1D ПІСОК
ПЕРЕВАГИ

ТЕХНОЛОГІЇ
ДЛЯ ШАФИ 60 СМ

ЗЛИВ 3 1/2

АВТОМАТИЧНА КАП

РЕВЕРСІВНА МИЙКА

ГРАНІТ

СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ

СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 43 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie, Ociekacz, Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 38 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz z odpływem |
| Форма | Prostokątny |
| Ширина камери | 38 cm |
- Ціна: 14 157 ₴


