
Раковина Kernau KGS M 6078 1B1D Graphite
14 693 ₴
- В наявності
- Код: 87872316
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

KGS M 6078 1B1D ГРАФІТ
ПЕРЕВАГИ

ТЕХНОЛОГІЇ
ЗЛИВ 3 І 1/2
Дозволяє швидко злити воду з раковини. А як ми добре знаємо, кожна хвилина має велике значення.

АВТОМАТИЧНА КРИШКА

РЕВЕРСІВНА МИЙКА

ГРАНІТ

СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ

СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie, Ociekacz, Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz z odpływem |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Szare |
| Ширина камери | 32,8 cm |
- Ціна: 14 693 ₴


