
Раковина Deante Soul satyna ZEO_0113
7 431 ₴
- В наявності
- Код: 131389876
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сталева мийка з однією чашею та зливним краном
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 49 cm |
| Мoдель | ZEO 0113 |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Stalowe |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 7 431 ₴

