
NAS-сховище QNAP HS-264-8G
48 319 ₴
- В наявності
- Код: S13440
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
NAS - зовнішнє сховище для 2× 2,5"; і 3,5" SSD + HDD, процесор: Intel Celeron 2,9 ГГц, 8 ГБ DDR4 (макс. 8 ГБ), 2 × USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), робочий стіл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QNAP |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | 2 × |
| Hmotnost | 2,62 kg |
| RAID-масив підтримується | RAID 0, RAID 1 (reflection), JBOD |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) | 2 × |
| Барва | Černá |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 219 kWh |
| Дизайн | desktop |
| Земе | Czechia, Slovakia, Hungary, Germany, Austria, Croatia, Romania |
| Використовувати | Home, Company, Monitorovací systém |
| Кількість відсіків для дисків (2, Призначення" і 3, Призначення") | 2 × |
| Оперативна пам'ять із можливістю розширення до | 8 GB (8 192 MB) |
| Підтримувані послуги | Media server (DLNA), File Sharing (SAMBA, HFS, CIFS), Cloud server, Recording from IP cameras, FTP Server, Web server, iSCSI |
| Процесор | Intel Celeron |
| Системна пам'ять (ОЗП) | 8 GB (8 192 MB) |
| Сумісний тип диска | 2.5" SATA SSD, 2.5" SATA HDD, 3.5" SATA HDD |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип зберігання | SSD + HDD |
| Типова енергоспоживання | 25 W |
| Формат (форм-фактор) | 2.5" and 3.5" |
| Частота процесора | 2,9 GHz |
| Ширжка | 302 mm |
| локальна мережа | 2 × |
- Ціна: 48 319 ₴






