Доставка зі складу 5-10 днів.
LA-2702
LA-2702 — це 27-дюймовий РК-монітор із роздільною здатністю Full HD 1080p, технологією запобігання мерехтіння та фільтром синього світла, який відповідає вимогам для покращення комфорту очей і щоденного використання. Завдяки широким кутам огляду 178/178 градусів, коефіцієнтом контрастності 20 000 000:1 і численним підключенням DisplayPort, HDMI і VGA цей безрамковий настільний монітор забезпечує користувачам візуальне задоволення як на робочому місці, так і вдома Матриця з широким кутом огляду забезпечує постійні кольори та детальне зображення з однаковою якістю зображення, незалежно від того, чи дивитеся ви на екран зверху, знизу, спереду чи збоку. Безрамковий дизайн з трьох сторін збільшує простір екрана. Це дозволяє налаштувати кілька моніторів із зменшеним проміжком між ними, що не тільки дозволить вам насолоджуватися майже безперебійним переглядом, але й дозволить вам бути більш продуктивними під час роботи. Комфорт для очей займає перше місце в списку сильних сторін визначте ряд LA. Підсвічування без мерехтіння та фільтр синього світла на моніторах серії LA забезпечують комфортний перегляд, зменшуючи напругу очей після тривалого використання. Завдяки численним параметрам входу, включаючи DisplayPort, HDMI і VGA, ви можете легко підключити монітор серії LA. до вашого ПК, ноутбука чи пристроїв високої чіткості, щоб зробити серію LA компетентною мультимедійною платформою. Інтегровані подвійні динаміки LA-2702, інтегрований із двома динаміками потужністю 1 Вт, забезпечує звукові ефекти для мультимедійного вмісту. Сумісність із настінним кріпленням VESAМонітор LA-2702 сумісний із стандартне кріплення VESA 75 x 75 мм, що полегшує адаптацію до гнучкого встановлення на робочому місці.
Завантажити
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Клас енергоспоживання | E |
| Код сертифікації | 1144515 |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | LA-2702 |
| Марка | Ag Neovo |
| Споживана потужність | 19W |
| Розмір плями | 0.311mm |
| Розмір екрана | 68 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 75x75 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип матриці | LED |
| Тип підсвітки | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴


