Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Розумний монітор LG MyView 27SR50F-E
Чим простіше, тим краще, чим простіше, тим більше

Персоналізовані відкриття чекають

Знайди швидко. Зануртеся.
Підготовлений для домашнього офісу

Налаштування відповідно до ваших уподобань
Слідкуйте за своїми улюбленими групами
Прислухайтеся до своїх уподобань
Легко керуйте своїми пристроями
Використовуйте свій телефон як пульт дистанційного керування
Передайте зображення прямо зі своїх пристроїв
Чудові кольори, чітке зображення
Стильний компактний дизайн
Різноманітність інтерфейсів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5,6 kg |
| Час відповіді | 14ms |
| Висота з основою | 451mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 210mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Гучномовці | Posiada wbudowane głośniki |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | E |
| Мoдель | 27SR50F-B.AEU |
| Марка | LG |
| Матричне покриття | Matowa |
| Настінний монтаж | Да |
| Споживана потужність | 25W |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | HDMI, USB, USB 2.0, HDMI 2.0 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технології | LED |
| Тип підсвітки | LED |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴






