Доставка зі складу 5-10 днів.
Якщо ви любитель ІТ та електроніки, любите бути в курсі технологічних новинок і не пропускати жодної дрібниці, купуйте ігровий монітор ViewSonic VX2758A-2K-PRO 27" Quad HD за найкращою ціною. Вилка Вхідний продукт: YesТип розетки: EU slotДіагональ екрана (см): 68,6 см Екран: 27" Колір: чорний Характеристики: Збірка НастіннийРегульований нахил Включає в себе ручнийПлоский екранЗ’єднання: HDMIJack 3,5 ммDisplayPortHDMI 2.0HDCPDisplayPort 1.4HDMI x 2Співвідношення сторін: 16:9Технологія: LEDIPSAMD FreeSyncFlicker freeКоефіцієнт контрастності: 1000:1Порти: Аудіовихід Яскравість: 250 ANSIVESA: 10 x 10 см Роздільна здатність: Quad HD Напруга: 100–240 В Рекомендоване використання: Ігри Енергоспоживання: 35 кВт·год Сенсорний екран: Ні Кут роботи: 178º Роз’єми: Kensington Джерело живлення: CC Монтаж: VESA Роздільна здатність (px): 2560 x 1440 пікселів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viewsonic |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6,3 kg |
| Час відповіді | 1ms |
| Висота з основою | 574mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Гучномовці | Nie posiada |
| Динамічний контраст | 8000000:1 |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | F |
| Мoдель | VX2758A-2K-PRO |
| Марка | Viewsonic |
| Матричне покриття | Matowa |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort, HDMI, USB |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Технологія | LED |
| Тип матриці | LED |
| Тип підсвітки | LED |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 170Hz Гц |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴


