
Ноутбук Asus Vivobook S 14 SM5406WA-PP059W OLED 14"/Ryzen AI 9/32GB/1TB/Win11 (M5406WAPP059W)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 177034254
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 32GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | M5406WAPP059W |
| Мoдель | Vivobook S 14 SM5406WA-PP059W |
| Марка | ASUS |
| Операційна система | Windows 11 |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
- Ціна: 9 999 ₴






