
Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 G1 16"/Ryzen5/32GB/512GB/Win11 (21L7001MPB)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 176373869
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.


ThinkPad L16 Gen 1 (16, AMD)
Ноутбук, який забезпечує продуктивність вимогливих користувачів
16-дюймовий ноутбук корпоративного класу з широкими можливостями дисплея. Легка багатозадачність із великою кількістю пам’яті та великими накопичувачами. Потужні процесори серії AMD Ryzen™ PRO 7030. Зручна навігація та більший TrackPad із переробленою клавіатурою ThinkPad. Удосконалена система охолодження для холодної та тихої роботи. Можливість налаштування та легкість оновлення в міру розвитку вашого бізнесу
Функції

Розкрийте свій потенціал
Ноутбук ThinkPad L16 розроблено з урахуванням вашої продуктивності - набагато більший TrackPad забезпечує ефективнішу взаємодію між вікнами та файлами. Перероблена клавіатура ThinkPad містить сенсорні маркери на клавішах, які найчастіше використовуються, щоб полегшити пошук клавіш, а купол зі світлодіодами та точками Брайля полегшує пошук порту зарядки. Знаковий червоний TrackPoint все ще дозволяє навігацію, але подвійне торкання відкриває настроюване швидке меню, яке дозволяє оптимізувати налаштування аудіо-відео. Для тих, хто цінує продуктивність і точність, L16 — це ноутбук для вас.

Виведіть свою продуктивність на новий рівень
Завдяки потужній пам’яті та потужності процесорів AMD Ryzen™ PRO серії 7030 ноутбук ThinkPad L16 дозволяє завантажувати файли та програми з блискавичною швидкістю. Система ідеально поєднує потужність і ефективність. Перероблена система повітрозабірника та випуску відводить тепло в задню частину, що забезпечує оптимізоване охолодження навіть під час інтенсивного використання. Крім того, пристрій дуже тихий. Виконуйте багато завдань протягом дня і знайте, що цей потужний пристрій не відстає від вас, коли ви втілюєте в життя всі свої великі ідеї!

Збільшує можливості для цифрової співпраці
Панель зв’язку, розташована у верхній частині дисплея, дозволяє легко відкрити ноутбук і містить усе необхідне для спрощення конференц-дзвінків. Виберіть одну з двох камер – 5-мегапіксельну камеру sRGB та інфрачервоний датчик для зручності безконтактного входу – або скористайтеся HD-камерою, яка також виконає свою роботу. Два 360-градусних мікрофона з шумопоглинанням у поєднанні з Dolby Voice® забезпечують чудове звучання через орієнтовані на користувача динаміки Dolby Audio™. Крім того, попередньо встановлене програмне забезпечення Lenovo View забезпечує вдосконалення камери та автоматичне кадрування для досягнення найкращих результатів.

Підтримує циркулярну економіку
Завдяки широкому асортименту запасних частин (CRU) компоненти можна легко замінити, що дає змогу оновити або подовжити термін служби пристрою простим ремонтом. Наші служби підтримки гарантують безперервну роботу вашої системи – і за замовчуванням вашого бізнесу.

Безпечний, як цифрова фортеця
Біометрія забезпечує додатковий захист для вашого ноутбука ThinkPad L16: від сканера відбитків пальців, вбудованого в кнопку живлення, до програмного забезпечення для розпізнавання обличчя з додатковою інфрачервоною (ІЧ) камерою. ThinkShield, наш комплексний набір рішень безпеки, пропонує модуль дискретної довіреної платформи (dTPM) для захисту важливих даних за допомогою шифрування. BIOS із самовідновленням повертає систему до попередньої версії у разі системного збою. А технологія AMD PRO захищає код, гарантуючи цілісність даних і програм. Коли йдеться про захист ваших активів, у нас є те, що вам потрібно!

Ми змінюємо світ із кожним нашим ноутбуком
Ми в Lenovo прагнемо позитивно впливати на довкілля. У ноутбуці ThinkPad L16 використовується 100% перероблений пластик (PCC). Корпус динаміка, корпус батареї та джерело живлення мають 90% PCC, а рамка клавіатури становить 60% PCC. Клавіші мають від 70 до 85% PCC в залежності від обраного варіанту підсвічування. Крім того, наша упаковка сертифікована Forest Stewardship Council® (FSC), виготовлена на 100% із перероблених матеріалів і не містить пластику.
Технічні характеристики можуть відрізнятися залежно від регіону та моделі.
Специфікація
Порти/сокети

2. USB-C® (USB4® 40 Гбіт/с)
3. USB-C® (10 Гбіт/с)
4. HDMI 2.1
5. USB-A (10 Гбіт/с)6. Додатково: пристрій для читання смарт-карт
7. Гніздо для навушників і мікрофона
8. USB-A (5 Гбіт/с)
9. USB-A (5 Гбіт/с)10. Гніздо безпеки Kensington™ Nano11. Додатково: зчитувач SIM-карти
Відкрийте для себе ігрові продукти Lenovo:






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Червоний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535U |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 32GB |
| Ваги | 1,77 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 45% NTSC |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Карти пам'яті | Nie dotyczy |
| Код виробника | 21L7001MPB |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | ThinkPad L16 G1 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | Radeon 660M |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Роз'єми | 1x RJ-45, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 1x DisplayPort, 2x USB 3.2 (Typ-C), 1x USB-A, HDMI 2.1, 2x USB 3.2 (Typ-A) |
| Сімейство процесорів | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Частота оперативної пам'яті | 4800Mhz |
| Частота процесора | 4550MHz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴










