
Ноутбук Dell Vostro 15 (3530) 15,6"/i7/16GB/512GB/Win11 (N1805QMVNB3530EMEA01
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 175820176
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.

Продуктивність, яка вам потрібна. Процесори Intel Core 13-го покоління та потужні SSD-накопичувачі дозволяють швидко виконувати повсякденні завдання. З акумулятором ємністю 41 або 54 Вт·год, який можна заряджати до 80% за годину за допомогою функції ExpressCharge, ви можете розраховувати на свій пристрій цілий день. Ви також можете отримати чудові зображення за допомогою додаткової відеокарти NVIDIA GeForce MX550 із 2 ГБ дискретної графічної пам’яті GDDR6.

Адаптивна теплова система оптимізує потужність залежно від того, де пристрій розміщено на стійкій поверхні, наприклад на столі, чи на нестійкій поверхні, як-от на колінах. Використовуючи вдосконалені алгоритми та прискорювачі, пристрій інтелектуально адаптує теплові профілі до ситуації, щоб забезпечити безперебійну роботу системи.

Для комфорту та продуктивності. Зосередьтеся на своїй роботі завдяки 3-сторонній тонкій рамці. Великий тачпад, повнорозмірна клавіатура та підйомний шарнір дозволяють ергономічніше розташувати зап’ястя та забезпечують кращий потік повітря, що підвищує комфорт роботи. Якщо ви хочете швидко виконувати завдання, 10-клавішна цифрова клавіатура та клавіша калькулятора дозволять вам приступити до роботи лише одним дотиком. Велика кількість портів і розеток дає можливість підключати необхідні пристрої в будь-який зручний час. Крім того, цей ноутбук із програмним забезпеченням Dell ComfortView допомагає зменшити шкідливе випромінювання синього світла та підвищити комфорт очей під час тривалої роботи перед екраном. Водозахищена клавіатура означає менше стресу в разі аварії. Крім того, ноутбук пройшов 14 тестів MIL-810H, які виходять за рамки стандартних тестів Dell на надійність. Це підтверджує, що пристрій витримає суворі умови щоденного використання.

Consistently protectedTrusted Platform Module 2.0 — це мікросхема безпеки комерційного рівня, встановлена на материнській платі, яка створює та зберігає паролі та ключі шифрування. Завдяки цій системі ви можете бути впевнені, що ніхто не втручався в роботу вашого комп’ютера перед завантаженням і що ваші дані захищені від зовнішніх атак за допомогою шкідливих програм. Ви також можете легко та безпечно увійти одним дотиком за допомогою додаткового сканера відбитків пальців і Windows Hello. Ноутбук також має слот для блокування клавіш для додаткового захисту.

Кращі робочі умови. Додатковий високоякісний алюмінієвий корпус не тільки елегантний, але й пропонує багато функцій. Нова веб-камера FHD пропонує широкий динамічний діапазон і тимчасове зменшення шуму, тож ви виглядатимете чудово. Абоненти чутимуть вас так само чітко, як по телефону, завдяки двом вбудованим мікрофонам і функції штучного інтелекту, яка зменшує фоновий шум. Штучний інтелект у додатку MyDell оптимізує звук, щоб він був чистим. Механічна кришка камери захищає вашу конфіденційність і дає вам відчуття безпеки.
Безпека та продуктивність. Почніть безпечно. Залишайтеся в безпеці. Організації повідомляють про зниження на 58% інцидентів безпеки на пристроях з Windows 11 Pro. Пристрої з Windows 11 Pro роблять вашу роботу легшою та продуктивнішою. Плавне перемикання між місцями. Керуйте своїм списком справ за допомогою багатозадачності на базі штучного інтелекту, миттєвого замовлення та функцій продуктивності, щоб пришвидшити вимогливе робоче навантаження в середньому на 42%. Опис стосується ноутбуків серії Vostro 3530 Фактичні характеристики можуть відрізнятися залежно від конфігурації ноутбука. Інформація про продуктТип Модель ноутбука Vostro 3530 Сімейство процесорів Intel Core i7 Тактова частота (Boost) 5 ГГц Покоління процесора тринадцятьПідтримка ECC НемаєКількість ядер 10Кількість потоків 12L3 Кеш 12MBІнша інформація про процесор Intel Core i7-1355U Intel vPro Ні Діагональ екрана 15,6" Роздільна здатність 1920 x 1080 (FHD 1080) Поверхня матриці Яскравість 250 ніт Технологія підсвічування LED діоди Тип матриці TFT WVA Сенсорний екран Ні Модель відеокарти Intel Iris Xe Виробник чіпсета Intel Встановлена оперативна пам'ять 16 ГБ Макс. обсяг пам'яті 16 ГБ Номер зайнятих слотів пам’яті 2 Тип пам’яті SODIMM DDR4 Частота шини пам’яті 3200 МГц Тип диска SSD Ємність SSD 512 ГБ Ширина формату SSD M.2 Інтерфейс SSD PCI-Express Оптичний привід Немає Зв’язок BluetoothLAN 10/100/1000 WiFi 802.11 ac Модем WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G No Expansion Slots NoDock NoUSB Ports 1 x USB 3.2 Type-A Gen 11 x USB 2.0 Type-A1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 Відеопорти 1 x HDMI Card Reader Yes Інші порти введення/виведення 1 x RJ-451 x Аудіо (Combo)Веб-камера Так Клавіатура з підсвічуванням Так Матеріал корпусу Алюміній Зчитувач відбитків пальців Так Ємність батареї 41 Wh Тип елемента Li-polyКількість елементів 3-cell Операційна системаWindows 11 ProДодаткове програмне забезпечення McAfee12-місячна підписка Business Protection30-денна пробна версія Microsoft OfficeColor GrayВисота 17,5 ммШирина 358,5 ммГлибина 234,9 ммВага 1,63 кгАксесуари в комплекті Документація Джерело живлення 65WE Європейський шнур живлення Інф
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 1 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | WVA |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Ваги | 1,63 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткові функції | Czytnik linii papilarnych |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Карти пам'яті | SDXC |
| Код виробника | N1805QMVNB3530EMEA01 |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | Vostro 3530 |
| Марка | Dell |
| Матеріал | Aluminium |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe |
| Мультимедіа | Mikrofon |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 1x RJ-45 |
| Сімейство процесорів | Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | Zintegrowana |
| Частота оперативної пам'яті | 2666MHz |
- Ціна: 9 999 ₴










