
Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZI4-I7161W 15,6"/i7/16GB/1TB/Win11 (F15FX507ZI4I7161W)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 176134485
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

НОВИЙ ДИЗАЙН

СВІТ НА КІНЧИКАХ ВАШИХ ПАЛЬЦІВ

ГОТОВИЙ ДО БУДЬ-ЯКОЇ РОБОТИ

МІТКІСТЬ ВІЙСЬКОВОГО РІВНЯ

ВИГНАТИ СВОЇХ КОНКУРЕНТІВ
НІКОЛИ НЕ ПРОПУСТІТЬ ЖОДНОГО МОМЕНТУ
ЕФЕКТИВНА БАТАРЕЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Тип процесора | FX |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Ваги | 2,2 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | F15FX507ZI4I7161W |
| Комунікація | Wi-Fi |
| Мoдель | F15 FX507ZI4-I7161W |
| Марка | ASUS |
| Мультимедіа | Głośniki, Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 8GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарт | nVidia |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x RJ-45 |
| Сімейство процесорів | Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Szare |
| Частота оновлення | 144Hz Гц |
- Ціна: 9 999 ₴






