
Ноутбук Acer Nitro V 16 ANV16-41 16"/Ryzen5/16GB/512GB/NoOS (NHQRVEP00H)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 175047784
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Досягніть продуктивності за допомогою AMD Ryzen™ і штучного інтелекту. Нові процесори AMD Ryzen™ серії 8040 розроблені, щоб допомогти вам відкрити чудові нові, преміальні можливості завдяки надійній продуктивності та інноваційній технології Ryzen™ AI. Використовуйте потужність передових обчислень для роботи, розваг і досвіду ШІ. Мобільні графічні системи NVIDIA® GeForce RTX™ Ноутбуки з системами GeForce RTX — це абсолютна ігрова потужність із найвищою продуктивністю та найреалістичнішою графікою в компактному корпусі. Розкрийте потужність DLSS на основі штучного інтелекту та трасування променів у реальному часі навіть у найвимогливіших іграх і творчих проектах. NVIDIA RTX — це найдосконаліша платформа, яка пропонує технології трасування променів і штучного інтелекту, які революціонізують наш спосіб гри та створення. Понад 500 найкращих ігор і програм використовують RTX, щоб відтворювати реалістичну графіку з неймовірною продуктивністю, або підтримують передові функції ШІ, такі як DLSS. RTX. Увімкнено. RTX для AI Відкрийте для себе переваги RTX з AI. Технології NVIDIA RTX™ і GeForce RTX™ забезпечують надзвичайні можливості штучного інтелекту на вашому комп’ютері з ОС Windows: від розширених творчих здібностей і надшвидкої продуктивності до неймовірної швидкості ігор. Справжнє видовище Тепер ви можете повною мірою насолоджуватися своїми цифровими завоюваннями в дивовижній якості на екрані з вражаючою діагоналлю 16 дюймів. Це ще не все - цей екран також забезпечує блискавичну частоту оновлення зображення. Це ніби мати свій власний вихід у чарівний світ ігор, який зручно розміщується у вас на колінах. Тепер ви можете по-справжньому зануритися у віртуальний світ і відчути повне візуальне панування. Зменшення шуму за допомогою штучного інтелекту Покращуйте керування командою за допомогою технології PurifiedVoice 2.0. Ця передова функція використовує потужність штучного інтелекту для фільтрації навколишніх звуків, забезпечуючи первозданну чіткість голосу. У поєднанні з трьома мікрофонами та формуванням променя він забезпечує чіткість голосу на тлі інших звуків навколишнього середовища. Ніяких обмежень із універсальним NitroSense™ Програмне забезпечення NitroSense на пристроях Nitro V 16 дозволяє легко контролювати та контролювати продуктивність системи. Ви можете регулювати швидкість вентилятора, перевіряти стан системи та оптимізувати її для ігор чи інших завдань лише кількома клацаннями, зберігаючи максимальну продуктивність і низькі температури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | NHQRVEP00H |
| Мoдель | ANV16-41 |
| Марка | Acer |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 6GB |
| Операційна система | Bez systemu |
| Виробник відеокарт | nVidia |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сімейство процесорів | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | Zintegrowana |
- Ціна: 9 999 ₴









