
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 15,6"/i5/16GB/512GB/Win11 (83ER00H4PB)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 172233784
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.


IdeaPad Slim 3i Gen 8 (15, Intel)
Краща мобільність
Широкоекранний ноутбук 15" із процесорами Intel® Core™ до 13-го покоління. Налаштування оптимізують продуктивність, подовжують термін служби батареї та покращують охолодження системи. Довше залишайтеся від’єднаними від мережі завдяки технології швидкого заряджання. Миттєвий вхід і завантаження за допомогою додаткової кнопки живлення з вбудованим зчит
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Ваги | 1,62 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Карти пам'яті | SD |
| Код виробника | 83ER00H4PB |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кеш процесора | 12MB |
| Мoдель | IdeaPad Slim 3 15IAH8 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI, Czytnik kart pamięci, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 2x USB 3.2, 1x USB 3.2 (Typ-C), DC-in (wejście zasilania) |
| Сімейство процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Niebieskie |
| Частота оперативної пам'яті | 4800Mhz |
| Частота процесора | 4400MHz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴










