
Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 17IAU7 17,3"/i5/24GB/512GB/Win11 (82RL00CEPB)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 175281744
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.

Функції

Висока продуктивність і мобільність – ноутбук IdeaPad 3 Gen 7
Ноутбук IdeaPad 3 Gen 7 — ідеальний пристрій для роботи та розваг. Завдяки потужним процесорам Intel і безлічі доступних USB-портів, а також підтримці Lenovo AI Engine ви можете розташувати свій офіс де завгодно.

Надійне підключення – ноутбук ідеально підходить для відеоконференцій і подорожей
Веб-камера високої чіткості та інтелектуальні мікрофони з шумопоглинанням забезпечують чудову якість відеоконференцій і природний звук навіть у шумному середовищі. Ноутбук ідеально підходить як для навчання в бібліотеці, так і для спілкування з друзями під час подорожей.

Дивовижні перспективи з усіх боків
Тепер ще більше людей можуть зустрічатися за одним екраном. На цьому 17-дюймовому дисплеї FHD ви зможете насолоджуватися широкими кутами огляду, які зроблять ваші враження від перегляду набагато більш панорамними. Цей ноутбук є ідеальним центром розваг, який ви легко помістите у свій рюкзак.

Конфіденційність і безпека
Для повної конфіденційності та безпеки IdeaPad 3 7-го покоління має вбудований затвор камери. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що відеотрансляція та розмова завершаться лише тоді, коли ви того захочете. Вам не потрібно турбуватися про несподівані та незручні ситуації з веб-камерою – тепер ви можете контролювати свою конфіденційність.

Керуйте своїм ноутбуком безпосередньо з Lenovo Vantage
Lenovo Vantage — це попередньо встановлена програма, яка дозволяє зосередити основні налаштування в одному місці. Він не тільки автоматично шукає драйвери та виконує прості оновлення BIOS, але й забезпечує легкий доступ до багатьох важливих функцій. Завдяки Lenovo Vantage керування ноутбуком ніколи не було таким простим.
Технічні характеристики можуть відрізнятися залежно від регіону та моделі
Порти/сокети

1. Зчитувач карт SD_x000D_ 2. USB 2.0_x000D_ 3. Розетка_x000D_ 4. USB 3.2 Gen 1
5. HDMI®
6. USB-C 3.2 Gen 1
7. Гніздо для навушників і мікрофона
Відкрийте для себе ігрові продукти Lenovo:






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 24GB |
| Ваги | 2,04 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 72% NTSC |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Карти пам'яті | SDXC |
| Код виробника | 82RL00CEPB5M224W11P |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кеш процесора | 12MB |
| Мoдель | IdeaPad 3 17IAU7 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x USB 2.0, Czytnik kart pamięci, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 1x USB 3.2 (Typ-C), 1 x USB 3.2, HDMI 1.4, DC-in (wejście zasilania) |
| Сімейство процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Szare |
| Частота оновлення | 60Hz Гц |
| Частота оперативної пам'яті | 3200MHz |
| Частота процесора | 4400MHz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴










