
Ноутбук HP OmniBook X 14-fe0000nw 14"/Snapdragon/32GB/1TB/Win11 (A9EB4EA)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 175688967
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук HP OmniBook_x000D_ _x000D_ X 14" AI



Розкрийте свій потенціал і зосередьтеся на тому, що дійсно важливо, завдяки новій ері штучного інтелекту в ПК






1На основі міжнародного аналізу ПК наступного покоління HP із 40–60 процесорами TOPS NPU на день (поточна дата). Термін служби батареї перевірено HP за тривалого використання_x000D_ Відтворення відео FHD з роздільною здатністю 1080p (1920x1080), яскравістю 200 ніт, системним рівнем звуку зображення за замовчуванням, рівнем звуку плеєра 100%, повноекранним відтворенням з локального_x000D_ пам’яті, з під’єднаними навушниками або через динамік (якщо частина аудіороз’єму відсутня), бездротова мережа увімкнена, але не підключена. Фактичний термін служби батареї буде іншим_x000D_ залежно від конфігурації, максимальна ємність природно зменшуватиметься з часом і використанням.
Чарівні візуальні ефекти для всього вмісту





Встановіть підключення за будь-яких умов






Відеодзвінки AI_x000D_ і ефекти_x000D_ Windows Studio






Розвивайте свою творчість _x000D_ і продуктивність завдяки програмному забезпеченню Copilot _x000D_ у Windows






Підключіться до розумного помічника _x000D_ на ШІ з одним _x000D_ кнопка
Використовуйте весь свій потенціал _x000D_ комп’ютер із новою програмою HP AI Companion1






«HP AI Companion попередньо встановлено на вибраних комп’ютерах HP AIPC наступного покоління або доступний для завантаження з Microsoft Store. Для цього потрібен HP AIPC наступного покоління з NPU, що підтримує 40–60 TOPS і_x000D_ Windows 11. Дія вимагає створення облікового запису протягом 30 днів після запуску комп’ютера або реєстрації за допомогою програми HP AI Companion. Деякі функції вимагають від користувача надання локальних даних._x000D_ П’ять (5) бібліотек з обмеженнями по 100 МБ кожна, підтримувані файли можуть відрізнятися та спочатку включати файли pdf, txt, docs.
Відкривайте нові речі та навчайтеся _x000D_ відповіді _x000D_ за допомогою запиту. _x000D_ Запитувати _x000D_ інформація, поради, творч _x000D_ ідеї або просто поспілкуватися.



Використовуйте Analyze, _x000D_ співпрацювати _x000D_ і поділитися _x000D_ ваші особисті файли _x000D_ отримати корисну статистику



Виконання оцінить і покращить продуктивність _x000D_ Ваші _x000D_ комп’ютер для покращення _x000D_ Ваш щоденний досвід.



Відкривайте та дізнавайтеся про теми за допомогою Discover _x000D_ пов'язаний вміст _x000D_ зі штучним інтелектом. Беріть участь _x000D_ в _x000D_ різні теми, починайте _x000D_ обговорюйте та будьте в курсі новинок у ШІ.



Кожен має багату уяву і може стати художником _x000D_ за допомогою Paint Cocreator
Опишіть або намалюйте своє бачення за допомогою текстових підказок, _x000D_ або графіку та подивіться, як генерує інструмент ШІ Microsoft _x000D_ його тлумачення



З Live Caption ви не пропустите жодн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Snapdragon X Elite X1E-78-100 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2240x1400 |
| Тип матриці | IPS |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,34 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad |
| Місткість жорсткого диска | 1TB |
| Код виробника | A9EB4EA |
| Кількість батарейних відсіків | 3 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | OmniBook X 14-fe0000nw |
| Марка | HP |
| Модель відеокарти | Adreno |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Ekran dotykowy |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Оперативна пам'ять | 32GB |
| Операційна система | Windows 11, Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Błyszcząca |
| Виробник відеокарти | Qualcomm |
| Роз'єми | 1x USB 3.1 (Typ-C), 1x USB 3.1 (Typ-A), 1x USB 3.2 (Typ-C), Wyjście audio |
| Розподіл | HP |
| Сімейство процесорів | Qualcomm Snapdragon |
| Тип відеокарти | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Srebrne |
| Колір підсвітки клавіатури | Білий |
| Частота ОЗП | 8448Mhz |
| Частота оновлення | 60Hz Гц |
| Частота процесора | 3400MHz |
| Яскравість матриці | 400 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴







