
Ноутбук Asus ExpertBook 14 P5405CSA 14"/Ultra5/32GB/1TB/Win11 (P5405CSANZ0407X)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 175352532
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

ASUS ExpertBook P5 14 P5405CSA
Працюйте без обмежень
Світло. Сильний. Жорстко, як в армії.
Перший робочий комп’ютер зі штучним інтелектом нової ери від ASUS
Надзвичайна довговічність, яка покращує ваш бізнес
Безпека бізнес-класу
Специфікація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | WVA |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 32GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | P5405CSANZ0407X |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | Asus ExpertBook P5405 |
| Марка | ASUS |
| Матеріал | Aluminium |
| Мультимедіа | Czytnik linii papilarnych |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Matowa |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1600 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt |
| Тип відеокарти | Zintegrowana |
| Колір | Szare |
| Частота оновлення | 144Hz Гц |
- Ціна: 9 999 ₴


