
Ноутбук Lenovo Yoga Pro 9 16IMH9 16"/ultra9/64GB/1TB/Win11 (83DN0076PB)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 170149040
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.


Yoga Pro 9i Gen 9 (16, Intel)
Розкрийте свою силу
Усе, що вам потрібно в ноутбуці для творчості студійного класу. Потужність і швидкість для складної творчої роботи. Максимальна продуктивність завдяки рішенням на базі штучного інтелекту. Яскраві й точні зображення на дисплеї PureSight Pro. Повна інтеграція з екосистемою Yoga Creator
Функції

Сила, з якою потрібно рахуватися
Розширюйте всі можливості завдяки приголомшливій продуктивності за допомогою новітніх процесорів Intel® Core™ Ultra та спеціального механізму, який допомагає розблокувати досвід ШІ. Завдяки потужності Lenovo X Power він розширює межі вашої творчості, прискорюючи роботу ЦП і ГП для максимальної продуктивності за допомогою сирої та потужної технології охолодження до 130 Вт.

Працюйте розумно та розумно
Завдяки спеціалізованій обробці штучного інтелекту Lenovo AI Engine+ використовує машинне навчання, щоб прискорити ваш творчий процес, як ніколи раніше. Якщо ви відтворюєте 3D-середовища чи повнометражні фільми з градієнтом кольору, інтелектуальний механізм Yoga Pro 9i динамічно визначає програми та сценарії, які ви використовуєте, щоб оптимізувати обчислювальну потужність, час автономної роботи та ефективність охолодження.

Побачте, як ваші ідеї стають реальністю
Ласкаво просимо в країну, де ваша уява зустрічається з реальністю: революційна Creator Zone — це революційна програмна функція, доступна ексклюзивно для Lenovo Yoga. Він був розроблений з урахуванням творців, художників, дизайнерів і мрійників. Creator Zone — це оазис інновацій, який дозволяє втілити ваші ідеї в життя лише кількома клацаннями. Його серцевиною є здатність генерувати зображення з тексту, що перетворює введені поняття у візуальні уявлення – це вивчає ваш візуальний стиль за допомогою поглибленого навчання зображенням.

Потрібна лише іскра
16-дюймовий дисплей PureSight Pro на Yoga Pro 9i — це надихаюче вікно у творчий світ. Оснащене сіткою з по
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 185H |
| Тип процесора | E1 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 3200x2000 |
| Тип матриці | MiniLED |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 64GB |
| Ваги | 2,05 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% Adobe RGB |
| Місткість жорсткого диска | 1TB |
| Код виробника | 83DN0076PB |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кеш процесора | 24MB |
| Мoдель | Yoga Pro 9 16IMH9 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Aluminium |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4070 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 8GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роз'єми | 1x HDMI, Czytnik kart pamięci, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 1x USB 3.2 (Typ-C), 1x Thunderbolt 4, DC-in (wejście zasilania), 2x USB 3.2 (Typ-A) |
| Сімейство процесорів | Intel Core Ultra 9 |
| Тип відеокарти | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Szare |
| Частота оновлення | 165Hz Гц |
| Частота оперативної пам'яті | 7467MHz |
| Частота процесора | 5100MHz |
| Яскравість матриці | 1200 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴










