
Шредер Argo Kobra +1 CC4 ES
24 049 ₴
- В наявності
- Код: 10673577
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Шредер Kobra +1 CC4 ES
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ШРЕДЕРА KOBRA +1CC4 ES

Безпека подрібнених документів

Ефективно та результативно
Kobra +1CC4 ES призначений для подрібнення паперових документів. Ефективно знищує документи, скріплені скобами або скріпками.

Висока ефективність і практичність

Повна автоматизація та безпека

Тихий і енергозберігаючий

Екологічно чистий

Гарантія надійності та якості
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 15 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткові можливості | Automatyczny start / stop |
| Код виробника | 1CC4ES |
| Марка | Argo Kobra |
| Об'єм кошика | 40 litrów |
| Стан | Нове |
| Тип розрізу | ścinki |
| Рівень безпеки DIN | P-4 |
| Функції подрібнення | Zszywki i spinacze |
| Ширина входу | 230 mm |
| Ширина різання (мм) | 40mm |
- Ціна: 24 049 ₴



