
Ноутбук Asus Vivobook S14 Flip 14"/i5/16GB/512/Win11 (TP3402VALZ109W)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 164598346
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук 2в1 ASUS VivoBook S 14 Flip i5-1335U 14" WUXGA Touch 16 ГБ 512 SSD W11
БЕЗПЕКА ПОКУПКИ – АВТОРИЗОВАНИЙ ПАРТНЕР ASUS
Ми є ключовим партнером ASUS. Купуючи на наших аукціонах, ви можете бути впевнені, що пристрої, які ми пропонуємо, походять від авторизованого дистриб’ютора та призначені для польського ринку.
Технічні характеристики
Продукт
Процесор
Матриця
RAM
Диск
Відеокарта
Зв'язок
Інтерфейси введення/виведення
Мультимедіа
Клавіатура/вказівні пристрої
Операційна система
Акумулятор
Безпека
Фізичні властивості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | TP3402VALZ109W |
| Комунікація | Bluetooth |
| Марка | ASUS |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Błyszcząca |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Сімейство процесорів | Intel Core i5 |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 9 999 ₴

