Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Надихніться та почніть роботу з новим ASUS Zenbook Pro 14 Duo UX8402VV i9. Завдяки йому ви зможете завершити будь-який проект, а флагманський процесор Intel і графічна система класу NVIDIA GPU для творців контенту вам у цьому неодмінно допоможуть.





| Характеристики процесора | |
|---|---|
| Модель процесора | Intel Core i9-13900H |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB > Laptopy 32GB RAM |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 14,5 cala > Laptopy 14,5 cala |
| Місткість жорсткого диска | 2TB |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | UX8402VV-P1021X |
| Марка | ASUS > Laptopy ASUS |
| Матеріал | Metal |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 8GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Błyszcząca |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрану | 2880x1800 |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Сімейство процесорів | Intel Core i9 > Laptopy Intel Core i9 |
| Тип відеокарти | Dedykowana |
| Колір | Czarne > Czarne Laptopy |
| Частота процесора | 4100MHz |
- Ціна: 9 999 ₴







