Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук Lenovo ThinkPad T14s G3
Для мобільних професіоналів і піклування про планету
Готовий працювати з будь-якого місця
Здорові звички в постійному цифровому світі
Для роботи, розваг і всього, що забажаєте
Усе, що вам потрібно, щоб робити більше віддалено
Розумніша безпека зсередини
Екологічно та безпечно для планети
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-10510U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB > Laptopy 16GB RAM |
| Ваги | 1,21 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 14 cali > Laptopy 14 cali |
| Кількість батарейних відсіків | 4 |
| Комунікація | Wi-Fi |
| Мoдель | ThinkPad T14s Gen 3 Intel |
| Марка | Lenovo > Laptopy lenovo |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 620 > Laptopy Intel UHD Graphics 620 |
| Мультимедіа | Kamera |
| Операційна система | Windows 10 |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Розподіл | Lenovo porfolio |
| Сімейство процесорів | Intel Core i7 > Laptopy Intel Core i7 |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Czarne > Czarne Laptopy |
| Частота оновлення | 60Hz Гц |
- Ціна: 9 999 ₴


