Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Asus ROG Zephyrus M16
Співвідношення площі екрана до корпусу 94% створює ефект майже без рамки. Геймплей з високою частотою кадрів стає більш захоплюючим завдяки поєднанню високої роздільної здатності та високої деталізації з частотою оновлення. Сертифікація Pantone® гарантує повний спектр кольорів, що відображаються з високою точністю, а також 100% охоплення колірного простору DCI-P3, тому екран ідеально підходить для геймерів, які також створюють контент. Екран зі співвідношенням сторін 16:10 збільшує робочий простір, надаючи більше простору для доступу до основних параметрів та інструментів.

Сила перемогти своїх суперників

Повне занурення в ідеальний звук

Чудова клавіатура

Налаштування та персоналізація системи в одному місці
| Характеристики процесора | |
|---|---|
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB > Laptopy 16GB RAM |
| Ваги | 1,9 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 16 cali > Laptopy 16 cali |
| Місткість жорсткого диска | 1000GB |
| Карти пам'яті | microSD |
| Комунікація | Wi-Fi |
| Мoдель | ROG Zephyrus M16 (2022) GU603ZM-K8016W |
| Марка | ASUS > Laptopy ASUS |
| Мультимедіа | Kamera |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 6GB |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1600 |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Сімейство процесорів | Intel Core i7 > Laptopy Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | Dedykowana |
| Колір | Czarne > Czarne Laptopy |
- Ціна: 9 999 ₴


